fbpx

medewerkers

Elien Pièret – Project Manager

Elien Pièret – Project Manager Je kunt haar het snelst bereiken op +32 (0)16 583 082 of per e-mail via elien@mindwize.be..

Lees meer

medewerkers

Liesbeth van Uytven – Digital Marketing & Fundraising

Liesbeth van Uytven – Digital Marketing & Fundraising Je kunt haar het snelst bereiken op +31 61405579 of per e-mail via liesbeth@mindwize.be.

Lees meer

medewerkers

Wim Tegelaar – Directeur

Wim Tegelaar – Directeur Werkt al meer dan 15 jaar bij Mindwize. Je kunt hem ‘t snelst bereiken op +31 6 542 439 86 of per e-mail op wim@mindwize.nl.

Lees meer

medewerkers

Marieke Sassen – Account Manager

Marieke Sassen – Account manager bij Mindwize Werkt al meer dan 5 jaar bij Mindwize. Voor meer informatie kun je haar bellen op +31 23 567 7000 of mailen via marieke@mindwize.nl..

Lees meer

medewerkers

Robert Leendertse – Account Manager

Robert Leendertse – Account Manager bij Mindwize Projecten Werkt al 5 jaar bij Mindwize. Hij heeft antwoord op al jouw vragen. Je kunt hem bereiken op +31 6 245 749 36 of via e-mail robert@mindwize.nl.

Lees meer

medewerkers

Bas van Breemen – Creatief Directeur

Bas van Breemen Creatief directeur bij Mindwize. Hij vindt het leuk om zijn kennis en ervaring met je te delen. Je kunt ‘m bereiken op 0031 23 567 7000 of op bas.van.breemen@mindwize.nl.

Lees meer

Wij gaan er van uit dat als u onze website bezoekt, u akkoord gaat met het gebruik van deze cookies. meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close